12 August 2022

  DRC RATING'de kariyer


   

  Neden DRC RATING kariyeriniz için harika bir yerdir.

  DRC RATING başarısının değerlerine ve çalışanlarının kalitesine bağlı olduğuna inanır. DRC RATING öğrenmeye ve katkı vermeye samimiyetle inanan uzman analistlerden oluşan genç ve enerjik ekibe sahiptir. DRC RATING, çalışanlarına farklı bilgi ve deneyimlerle karşılaşma fırsatları sunar. Güzel bir çalışma kültürünün yanı sıra, gelişme ve meydan okuma fırsatı sağlayan DRC RATING, sürekli öğrenme için mükemmel bir platformdur. Çalışanlarımız fikirlerini özgürce ve serbestçe ifade edebilirler.

  Doğru kişilerin seçilmesi ve işe alınması DRC RATING'in devam eden başarısı için büyük önem taşıdığından, yönetim en yetkin kişilerin liyakata göre işe alınmasını sağlamak için önyargı ve ayrımcılıktan uzak bir işe alım sürecini sürdürmektedir. DRC RATING, çeşitli medyadaki duyurularla başvurmasını sağladığı kredi derecelendirme uzmanlarını, gerekli nitelik ve deneyime sahip adaylar arasından kapsamlı bir görüşme sonucu seçtiklerini Kredi Derecelendirme Lisansına sahip olmaları koşuluyla işe almaktadır.

  DRC RATING’de bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlük yaptığımız her şeyin temelindedir. Çalışanlarımızın adanmışlığı, süreçlerimizin şeffaflığı, mesleki ilişkilerimizdeki titizlik ve yatırımcılara ileriye dönük, özgün ve doğru bir kredi değerliliğinin sunulması bu temelin üzerinde yükselmektedir.

  Çok kültürlü bir çalışma ortamına, dünyadaki diğer derecelendirme şirketleriyle işbirliği yapma fırsatlarına saygı duyuyoruz.

  İnsan kaynağımız farklı eğitim geçmişlerine sahip (finans, ekonomi, mühendislik ve muhasebe alanlarında ileri akademik dereceler), iş tecrübesi ve kişisel ilgi alanları olan kendine güvenen ve dinamik bireylerden oluşmaktadır.

  DRC RATING’de Çalışmak

  Yatırım ortamını daha iyi hale getirme tutkumuz tarafından yönlendirilen iddialı bir ekibiz. İşimizin, başlangıçta az sayıda çalışanı olan bir kuruluştan, kısa zamanda varlığı dünya çapında hissedilen lider bağımsız bir derecelendirme şirketine dönüşümünü hayal ediyoruz.

  DRC RATING Kültürü

  İstanbul merkezimizdeki açık ofis ortamımız DRC RATING'de, her çalışanımızın kendi fikirlerini seslendirebileceği ve bunları gerçekleştirmeye katılabileceğine olan inancımızı yansıtır. Burada tipik kurumsal hiyerarşi, çalışanlar veya ekipler arasında katı yapılar veya engeller görmeyeceksiniz. DRC RATING çalışanları, tatmin edici bir kariyer için kaynak ve fırsatların sağlandığı özgür bir çalışma ortamının tadını çıkarırlar.

  Girişimci Ruh

  DRC RATING çalışanları kendilerini sadece profesyonel bir ekibin parçası olarak değil aynı zamanda girişimci olarak tanımlar. Çalışanlarımız, Türkiye ve dünyadaki yatırımcılara yardımcı olma fikrinden enerji toplar, böylece derecelendirme analizlerimizde, araştırmalarımızda ve yeniliklerimizde kalite için her zaman yeni yollar araştırır. DRC RATING'de, yatırımcılara sunduğumuz hizmeti sürekli olarak geliştirmemize yardımcı olacak fikir ve bakış açılarına katkıda bulunmakta her bir çalışanımıza güveniriz.

  Kariyer Yolu Olanakları

  DRC RATING'de bir kariyerin nasıl biçimleneceğine ilişkin farklı bir görüşümüz var. Yalın organizasyonumuzda yukarıya doğru hareketlilik kadar yeni sektörler, yeni şirketler ve yeni ekiplerle farklı bakış açıları getiren hareketliliğe de değer veriyoruz. Bu bizi girişimci kılan ve çevikleştiren kavrayışımızın da bir parçasıdır. Şirketimizin yatırımcılara sunduğu hizmet kalitesi geliştikçe, kariyer yollarımız ve sunduğumuz fırsatlar da gelişir.

  Küresel Mevcudiyet

  Kariyer yolunuz sizi başka bir ülkeye götürebilir. DRC RATING olarak biz ülkeler arasındaki işimize sınır koymuyoruz. Dünyanın dört bir yanından bir yatırımcıyla bir proje üzerinde işbirliği yapabilirsiniz. Veya yatırımcının ekibine yardımcı olmak için başka bir ülkeye seyahat edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki daha fazla ülkede daha fazla yatırımcıya hizmet etmek için varlığımızı hissettirmeyi amaçlıyoruz.

  İşten Sonra

  Sıkı çalışmak, bize kutlamak için nedenler verir. Yıl boyunca ofisimizde sosyal etkinlikler devam eder; rahatlamak ve eğlenmek için zaman bulmaya özen gösteririz.

  Topluma Geri Vermek

  DRC RATING çalışanlarını toplumdan aldıklarına küçük bir karşılık olarak zamanlarını ve yeteneklerini sosyal sorumluluk aktivitelerinde gönüllü olarak kullanmaya teşvik eder. Bilgimizi ve tecrübemizi, toplumu eğitime teşvik etmek, genç yaşlı herkes için daha yüksek bir finansal okuryazarlık kalitesi geliştirmek için kullanırız.

   

  BAŞVURU SÜRECİ:

  Başvurunuzu e-posta adresinden CV’iniz ile birlikte gönderebilirsiniz: info@drcrating.com.

  Yalnızca kısa listeye kalan adaylar mülakat için aranacaklardır. Kuruluşumuz bir sebep göstermeksizin herhangi bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.